Konak Antika Alanlar

Konak Antika Alanlar

Konak antika alanlar, hizmetlerine başlamıştır. Artık konak ilçemiz de antika eşyalarınızı bize sormadan satmayınız.

Antika nedir ?. Antika neye denir ?. Soruları genellikle sorulmaktadır. Bizde İzmir antika alanlar olarak değerli müşterilerimize kısaca bilgi verelim.

Antika nedir, diye sorulduğun da verebileceğimiz cevap şudur; Her eski veya kullanılmış malzemeye antika denmez.

Antika Belirli ünlü bir kişinin kullandığı veya dönem icabı ile tarihsel bir eşyaya antika denebilir.

Tarihsel olarak yakın dönem olsa da işçilik ve görsellik açısından güzel olan bir eşyayı da antika diyebiliriz.

Antika neye denir, dediğimiz de her antikacının genel cevabı şöyle olur. 100 yılı geçmiş tüm mobilya ve aksesuara antika denir.

Antika satmak istediğiniz de bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeden sonra sizlerin bize antika eşyanızın resmini atmanızdan sonra sizlere hızlı bir şekilde ulaşıp antika eşyalarınızı almaktayız.

Konak ilçemizin tüm mahallelerinden bizleri arayabilirsiniz. Bizleri akarcalı mahallesinden aradınız ve antika eşyanızı satmak istiyorsunuz.

Ev adresinizi verip randevulaştığımız saat de evde beklemenize gerek yok artık. Eviniz de otururken akıllı telefonunuzdan yapacağınız aramadan sitemize girip karşınıza çıkan whatsapp iletişim butonuna tıklayıp bizlere direk resim gönderebilirsiniz.

Bu kolaylıkları siz değerli müşterilerimize sunmamızın sebebi artık hiç bir antikacı esnafa bağlı kalmamanız açısından güzel olacaktır.

konak ilçemizde antika alımı yapıyoruz...

İzmir antika alanlar

Akarcalı mahallemizden bizi aradığınız da sizlere en hızlı hizmeti verdiğimizi göreceksiniz. Antika alan bir yer olarak sizleri sadece bir esnafa bağlamak değil maksadımız.

Biz istiyoruz ki eğer antika eşyanız var ise ve bunu satacak iseniz bizi aramadan satmayınız. Çünkü Kendimize bu konuda güveniyoruz. Elinizde olan antika eşyayı değerinde almak istiyoruz.

Sizlerin de bu konuda bize yardımcı olmanızı istiyoruz ki bu yardım size antika eşyanızın gerçek değerini bizden alarak dönecektir.

Konak antika alanlar, İzmir ilimiz de yeni olsa da güncel olarak İstanbul ilimiz de  antika üzerinde çok eskiye dayanan bir mazimiz var.

Bunu söylememizin sebebi de siz değerli müşterilerimizin bizim için aklında soru işareti kalmaması içindir. Bize satmak istediğiniz eşyalarınızın resmini göndererek bu işi en kısa sürede halletmenizi sağlayabiliriz.

Konak antika alanlar eliniz de bulunan Antika obje, mobilya, eski eşya, heykel, halı, gramofon, taş plak, gümüş, resim, tablo ve buna benzer her türlü antikaları satabileceğiniz ve fiyat alabileceğiniz bir sitemizdir.

Konak Antika Alan Yerler

Yorumlar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim