İzmir Antika – Antika Alan Yerler

İzmir Antika

İzmir antika – antika alan yerler yazımızı sitemizin antika alımı yaptığını duyurmak için yazılmış bir yazımız olduğunu bilmenizi isteriz. Aslında bu yazımız ilan niteliği taşımaktadır.

Antika alımı ve satımı yaptığımızı en hızlı artık bu şekilde duyurmaktayız. İzmir ilimizin genelinde potansiyel müşterilerimiz bazen arama motorlarına uzun uzadıya sorgu yapmadığınız tespit ettik.

Bunun için de kısa anahtar kelimelerle de yazılarımızı yazarak müşterilerimizin bizi bulmasını sağlamak için bunu gerekli gördük.

izmir de antikalarınızı alıyoruz.

izmir antika – antika alan yerler

Çünkü antika eşyasını, İzmir ilimizin her hangi bir ilçesinden satmaya kalkan bir müşterimiz bir çok versiyon yazarak antika eşyasını satmak isteyecektir.

Arama motoruna antikasını satmak isteyen bir müşterimiz değişik anahtar kelime üzerinden bu işi gerçekleştire bilir.

Bunun için de en kısa “izmir antika” anahtar kelimesi üzerinden olabilir.

Bizde bunu göz önünde tutarak İzmir ilimiz de antika eşyalarınızı aldığımızı ilan ediyoruz. Antika satmak istediğiniz de bizlere sormadan lütfen antika eşyanızı satmayın.

Merkezimiz İstanbul olsa da İzmir de ki antika eşya potansiyelini gördük ve İzmir bayraklı ilçesine şubemizi açtık.

Artık bir antika eşya veya objenizi İstanbul piyasasına göre satabilecekiniz. Bu işleri yapabilmek için tüm yatırımlarımız yapmış bulunmaktayız.

Antika eşya satmak gerçekten zor olsa da biz sizlere yardımcı olacağız. Yardımlarımız sadece antika eşyanızı almakla değil sizlere antikalarınız hakkında ücretsiz ekspertiz yaparak da yardımcı olacağız.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?.

Bizlere bir kaç şekilde ulaşabilirsiniz.

  1. Bayraklı ilçesin de ki işyerimize gelerek
  2. Sitemiz üzerinden Whatsapp iletişim butonundan resim göndererek.
  3. Yine Sitemizin İletişim sayfasından Dosya yükle butonundan resim yükleyip mail yolu ile atarak.
  4. Mobil Telefonlardan sitemize girmiş iseniz üst taraf da Hemen Ara butonuna tıklayıp hızlı bir şekilde iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir antika, eliniz de bulunan Antika obje, heykel, halı, kilim, Porselen, gümüş, sehpa, mobilya, vitrin, gramofon, taş plak, bronz, avize, saat takımı, tırnak ayna, radyo ve buna benzer daha bir çok antika ürünü almaktadır.

Bunlara ilaveten osmanlı bindallı elbise, osmanlı bez, osmanlı kitap, osmanlı kılıç yine buna benzer osmanlı antika eşya ve objeleri bizlere değerinde satabilirsiniz.

İzmir Antika Alan Yerler

 

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim