İzmir Antika Alanlar

İzmir Antika Alanlar

İzmir Antika Alanlar, Sitemiz Faaliyete geçmiştir. İzmir ilimizin tüm ilçelerinden antikalarınızı bizlere kolayca satabilmeniz için sitemizi açmış bulunmaktayız.

İlimizin tüm ilçelerinde faaliyet göstermekte olan firmamız Antika eşyalarınızı, Antika mobilyalarınızı, Antika objelerinizi, Değerinde almaktadır.

Ayrıca Antika Halı, heykel, resim, porselen, gramofon, taş plak, tırnak ayna, saat takımı, bindallı elbise, osmanlı bez, kuranı kerim, avize, vazo, tombak, gümüş ve buna benzer antika olabilecek her türlü ürünü almaktayız.

Antika Alanlar olarak İzmir de bayraklı ilçesinde bulunmak da olan merkezimizden siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

izmir antika alanlar

izmir antika lanlar

Antika Eşyalarınızı bizlere satmak istediğiniz de sitemize girip müşteri temsilcisi numaramızı arayarak hemen iletişime geçip eşyalarınız hakkında doğru bilgilere vererek fiyat alabilirsiniz.

Antika Mobilya Hakkında;

Antikanın tarifi dünya genelinde şöyledir.

” 100 seneyi geçmiş mobilya veya aksesuar yada porselen türünde ki tüm eşyalar antika sınıfına girer” Ama sizlere daha iyi bir şey yazacağız.

Bu türde ki antika eşya veya mobilya yada aksesuarları bulmanız zor olabilir. Bunun için de 70 senelik veya 60 senelik eşyalarında resimlerini atarak değerlendire bilirsiniz.

Burada şunu da açıklayalım. 1990 lar da antika eşyanızı satmak için her satıcıyı evinize getirmeniz gerekiyordu. Ama gelişen teknoloji ile beraber artık bu zorunluluk kalktı.

Artık Akıllı telefonlar üzerinden resim veya video göndererek antika eşyalarınızı hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

İzmir Antika Alanlar olarak bizde bu konuda kendimize düşeni yapmak için hemen harekata geçtik.

Öncelikle bu sitemizi kurup Sonrasında müşterilerimizden aldığımız antika eşyaları toplamaya gidecek elemanlarımızı ve bu elemanlarımızın kullanacağı araçlarımızı aldık. Yatırımlarımız yaparak İzmirimizin tüm ilçelerine rahatlıkla hizmet verecek gücü kazandık.

İzmir Genelinde ilçeler arası mesafe uzak da olsa hiç kaygılanmanıza gerek yok.  Antika alanlar olarak, hızlı bir şekilde gelip aldığımız eşyaları taşırız.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz;

Bize 3 şekilde ulaşabilirsiniz.

  1. Sitemize girdiğiniz de karşınıza çıkacak olan whatsapp iletişim butonundan  hızlı resim göndererek antika eşyalarınızı hemen satabilirsiniz
  2. Yine sitemiz üzerinden iletişim sayfasından veya ana sayfa üst kısmında ki hemen ara butonundan bizi arayarak ulaşabilir ve antika eşyalarınıza fiyat alabilirsiniz.
  3. En on seçenek de yine sitemizin iletişim sayfasına girip sayfamızdaki yönergeleri takip edip mil adresimize resim gönderip antika eşyalarınızı hem satabilir hem de fiyat alabilirsiniz.

İzmir Antika Alanlar, siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti de verebilir. Satmak istemediğiniz ama fiyatını öğrenmek istediğiniz ürünlerin de resimlerini atıp fiyat değerini öğrenebilirsiniz.

İzmir Antika Alan yerler

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim