Balçova Antika Alanlar

Balçova Antika Alanlara

Balçova antika alanlar artık hizmetine başlamıştır. Antikalarınızı satmak için artık zaman harcamanıza gerek kalmadı.

Antikalarınızı değerinde satabileceğiniz bir sitemiz vardır. İzmir ilimizin tüm ilçelerinde hizmet verdiğimiz gibi balçova ilçemizde hizmetlerimize başladık.

Antika alanlar olarak, obje, halı, kilim, gümüş, kılıç, taş plak, gramofon, mobilya, aksesuar, porselen ve buna benzer her türlü antikalarınızı değerinde satmak için bizim ile iletişime geçmenizi öneririz. Göreceksiniz ki antika eşyalarınıza değerinde fiyat veriyoruz.

Balçova ilçemizin tüm mahallelerinden en hızlı şekilde antikalarınızı alıyoruz. Önceden bu işlemi yapsak da bu kadar hızlı olmuyordu.

Önceki sistem tamamen yüz yüze olması gerekiyordu. Bu iş de hem bizim açımızdan hem de müşterimiz açısından zaman alan bir işti.

Gelişen teknoloji ile beraber bu sistem artık bitti. İnternet üzerinden ve akıllı telefon üzerinden herşey daha kolay ve hızlı olmaya başladı. Bizde İzmir antika alanlar olarak hizmetlerimizi bu şekilde yeniden dizayn edip müşterilerimizin kullanımına sunduk.

Antikalarımı size nasıl satarım ?.

Bu sorunun cevabını gelin birlikte okuyalım. Öncelikle artık adres verin evinizden gelip bakalım muhabbeti bitmiştir.

Artık antikalarınızı hızlı bir şekilde satabilir veya fiyat sorabilirsiniz. Bu işlemi de evinizin salonundaki kanepenizde otururken yapma imkanına sahipsiniz.

Eliniz de antika bir ürün var, ve bunu satmak istiyorsunuz. Bunun için arama motoruna “izmir antika alanlar” veya “balçova antika alanlar” diye yazdığınız da karşınıza çıkacak olan sitemize girip iletişim bilgileri üzerinden antikalarınızı bize satabilirsiniz.

balçova da antika alıyoruz

Balçova antika alan yerler

Satmanız için sizlere sitemizde olan bir kaç tane iletişim bilgisinden bilgi verelim.

  1. Whatsapp üzerinden; Sitemize mobil telefonlarınızdan girdiğiniz de karşınıza sitemizin anasayfası üzerinde whatsapp iletişim butonu gözğkecektir. Whatsapp iletişim butonuna tıklayıp hemen bize antika eşyalarınızın resimlerini hızlı bir şekilde gönderip fiyat alabilir ve satabilirsiniz.
  2. Telefon ile arama yaparak; Sitemize mobil telefonlarınızdan girip ana sayfamızda “hemen ara” butonu var hemen oraya tıklayıp bizi hızlı bir şekilde arayarak antikalarınıza fiyat alabilirsiniz.
  3. E-mail yolu ile; Bende ne whatsapp nede telefon var masa üstü bilgisayardan girmiş iseniz İletişim sayfamıza girip oradaki yönergeleri takip edip bize resim gönderebilirsiniz. Buda size bizim ile hızlı iletişime geçmenize sebep olur. Buradan da fiyat alabilirsiniz.

Balçova antika alanlar ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinde antikalarınızı güven ile satacağınız bir firmadır.  Antika hakkında bilgi almak istiyor iseniz ana sayfasının üst bölümünde “antika nedir” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Balçova antika alan yerler

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim