Aliağa Antika Alanlar

Aliağa Antika Alanlar

Aliağa antika alanlar yazımızı yazmamızın sebebi ilçemiz genelinde antika eşyalarınızı aldığımızı duyurmak ve antika hakkında az da olsa bilgi vermek içindir.

Antika genel mana itibarı ile yüz seneyi  geçmiş her eşya antikadır. Antikanın tanımı bu kadar basitdir.

Aliağa ilçemiz ile İzmir merkezinin arası 71 km olsa da bizlere ulaştığınız da sizlerin elinde bulunan antika eşyalarınızı değerinde almaktayız.

Bunu baştan belirtelim ki ileride konu antika hakkında bilgiye girdiğin de aklınızda bulunsun.

Değerli müşterilerimiz, Bizlere antika satmak istediğiniz de bizlerin antika eşyadan ve obje, aksesuar, halı, kilim, gümüş, heykel, vazo, tabaka, gramofon, taş plak, mobilya ve buna benzer her türlü antika eşyalarınızı satabilirsiniz.

Antika eşyayı nasıl tanıyabilirsiniz.

Antika eşya görselliği ile kendini belli eder. Bu belli etme eşyanın üzerinde işleme, boyama ve ustalığı hemen belli olur. Buna bakarak anlaya bilirsiniz.

Bazı antika eşyalarında imzası vardır. Mesela resim veya tablo gibi boya ile yapılan işlerde imzası olmadan pek para etmez. Ama ne olursa olsun imzası var ise bir değeri az da olsa vardır.

aliağada antika alan bir yer

aliağa antika alan yer

Bu beyanda bir şeyi belli edelim. 1970 yıllarından sonra camcı resmi dediğimiz resimler piyasayaa sürüldü. Bu resimler manzara ve geniş resimler olduğu için yağlı boya olduğu için de imzalı ama para etme konusunda çok düşük ve bazıları hiç para etmez.

Diğer bir imzalı antika eşyalar ise mobilyalardır. Ama bunu herkes bilmez. Mobilyaların imzası resimde ki gibi değildir mobilyada imza etiket veya mobilyanın bir yerine yazılan isim ile belli olur.

Aliağa antika alanlar olarak yukarıda saydığımız tüm antika eşyaları almaktayız.

Antika eşyanızı nasıl satabilirsiniz;

Antika eşyalarınızı satmanız çok kolay. Artık izmir antika alanlar diye açtığımız sitemize girip kolayca resim gönderip antika eşyalarınızı satabilirsiniz.

Peki bu işlemi nasıl yapabilirsiniz ?. Buda çok kolay, sitemize girdiğiniz de sizlerin karşısına çıkacak olan whatsapp iletişim butonu ile bizlere hemen resim gönderip antikalarınızı satabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin iletişim sayfasından dosya yükle butonu ile resim yükleyip bize mail yolu ile de göndere bilirsiniz.

Aliağa Antika alanlar sitemizi ziyaret edip antika hakkında geniş bilgileri de bulabilirsiniz.

Aliağa Antika Eşya Alanlar

1

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim